Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin iyunda vətəndaşların qəbulu [color=red]CƏDVƏLİ[/color]
  • SOSİAL

  • 12:46 30 May 2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin iyunda vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ


Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərləri və onların müavinləri 2019-cu ilin iyun ayında Azərbaycanın şəhər və rayonlarında vətəndaşların qəbulunu keçirəcək.

ONA qəbul günlərinin cədvəlini təqdim edir:

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

03

Quba, Qusar

Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

03

Xaçmaz, Şabran

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

07

İsmayıllı, Qəbələ, Oğuz

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

07

Zaqatala, Balakən

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

07

Daşkəsən, Kəlbəcər

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

07

Ağsu

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

07

Qobustan

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

07

Şamaxı

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

12

Quba, Qusar

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

12

Şabran, Siyəzən

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

12

Xaçmaz

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

12

Samux

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

12

Şəki, Qax

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

13

Şəki, Oğuz

Aynur Sofiyeva

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

13

Qax, Zaqatala, Balakən

Ceyhun Həsənov

Ədliyyə nazirinin müavini - Penitensiar Xidmətin rəisi

13

Göygöl

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

14

Şirvan

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

14

Saatlı

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

14

Sabirabad

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

14

Gəncə

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

14

Şəki, Qax

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

14

Balakən

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

14

Zaqatala

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

14

Goranboy, Xocalı

Oruc Zalov

Daxili işlər nazirinin müavini

14

Şirvan, Hacıqabul, Sabirabad, Saatlı, İmişli, Zərdab, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

14

İmişli, Ağcabədi, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli, Laçın

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

14

Ağsu, Şamaxı, Qobustan

Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

14

Quba, Qusar

Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

14

Şəki, Oğuz

Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

17

Xaçmaz

Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

18

Şabran, Siyəzən

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

19

Sabirabad, Saatlı

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

20

Lənkəran, Astara

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

20

Lerik

Zakir Qaralov

Baş prokuror

21

Yardımlı, Astara, Lerik

Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

21

Ağcabədi, Laçın

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

21

Ağdam, Bərdə

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

21

Tərtər, Naftalan

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

21

İsmayıllı, Qəbələ

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

21

Şamaxı, Ağsu

Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

21

Göyçay, Ağdaş

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

21

Balakən, Zaqatala

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

21

Şəki, Oğuz

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

21

Qax

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

21

Oğuz, Şəki

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

21

Qəbələ

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

21

Quba, Qusar

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

21

Xaçmaz

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

21

Siyəzən, Şabran

Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

21

Zaqatala, Balakən, Qax

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

21

Ucar, Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Zərdab

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

21

 

Qax, Zaqatala

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

21

Balakən

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

22

Gəncə, Samux

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

22

Göygöl

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

22

Daşkəsən

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

22

Lənkəran, Cəlilabad, Masallı, Astara, Yardımlı

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

25

Şəki

Siyavuş Heydərov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Qəbələ

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Oğuz

Firidun Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

25

Qax, Zaqatala, Balakən

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

25

Salyan

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

25

Hacıqabul

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

28

Quba, Qusar

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

28

Xaçmaz, Şabran

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

28

Siyəzən, Xızı

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

28

Xaçmaz, Şabran

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

28

Quba, Qusar

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

28

Siyəzən, Xızı

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

28

Gəncə

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

28

Göygöl

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

28

Samux

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

28

Şəki, Oğuz, Qəbələ

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

28

Şabran

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28

Xızı

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28

Siyəzən

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

28

Qax, Zaqatala, Balakən

Ramil Usubov

Daxili işlər naziri

29

 

Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı

Qeyd: Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Gülşən Hacıyeva

Teqlər: nazirlər qəbul bütün xəbərlər

OXŞAR XƏBƏRLƏR